Szybkie i piękne zdjęcia produktowe

Ludzie od zawsze interesowali się bardziej produktami, które przedstawione są w sposób wyróżniający się na tle innych. Mimo tego, iż byłoby to dwa identyczne produkty to krótki opis zalet i piękna fotografia znacząco poprawia sprzedaż produktu.

Kreatywna fotografia produktowa – bez umiejętności

Sztuczna inteligencja pozwala nam na wiele rzeczy. Co powiesz, aby Twój produkt przedstawiał się bardzo dobrze nawet jeśli nie masz czasu oraz umiejętności fotograficznych i przy obróbce fotografii?

Wszystko da się zrobić… w sumie można by napisać, że w internecie jest już wszystko, a z biegiem czasu stare narzędzia znikają i zastępuje je nowe wyjątkowe bardziej rozbudowane a do tego darmowe.

Wszystko, co Ty musisz zrobić to rozsądne zdjęcie produktu bez specjalnego starania się. Poważnie, poniżej zobaczysz co i jak.

Flair.ai – Projektowanie zdjęć produktowych

Wszystko, czego potrzebujemy do zrealizowania super zdjęcia sprzedawanego produktu to zdjęcie tego produktu, które nie musi być wyjątkowe i serwis Flair.ai

Zrób zdjęcie

Sytuacja jest prosta. Na początku zrób możliwie najlepsze foto przedmiotu produktu, najlepiej na jednolitym tle co ułatwi narzędziu pracę i pozwoli uniknąć błędu.

Ja zrobiłem zdjęcie batonika pierwszego z brzegu. Biała kartka, położony byle jak i przycisk migawki. Wyszło takie coś jak niżej.

Wejdź na stronę i zarejestruj się

Wejdź na stronę Flair.ai i zarejestruj się za darmo. Wystarczy, iż wybierzesz „Get Starter – its Free”.

Musisz wpisać poprawny adres e-mail, na który dostaniesz e-mail po kliknięciu którego przeniesie Cię do serwisu.

Importuj fotografię i baw się

Wybierz przycisk „Create New Project”.

Wykonane przez Ciebie zdjęcie przeciągnij na tę stronę i kliknij „Remove” co spowoduje usunięcie tła. Wpisz nazwę produktu np: „Czekoladowy batonik” i kliknij „Continue”.

Po lewej stronie wybierz interesujące Cię tło lub wyszukaj, używając krótkich fraz (najlepiej w języku angielskim). Teraz wystarczy użyć przycisku „Generate”.

Wyniki są zadowalające już bez jakiejkolwiek zabawy w serwisie. Wiadomo, można poprawić kilka rzeczy itp. itd. jednakże na darmowy generator (w wersji Free) na jedno kliknięcie jest ok.

Podpowiem tylko, że w wersji darmowej jest nawet opcja zwiększenia jakości wygenerowanej fotografii do 2k (co daje dłuższy bok na poziomie 2048 pikseli), standardowo jest 1024 pikseli.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Nie zapomnij zostawić komentarza!x
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    RODO
Kontakt
ROZUMIEM