Motywy dla Realme – Theme Store

Niektóre regiony takie jak na przykład Polska, nie ma niektórych aplikacji i funkcji w stosunku do wersji Globalnych czy Chińskich, co nie jest niczym dziwnym.

Na szczęście są developerzy, którzy robią dobrą robotę i poprawiają na własną rękę niedoskonałości producenta smartfona/softu.

Theme Store Realme

Pobranie sklepu z motywami dla Realme, nie jest wyczynem. Jest to prosta czynność, a do pobrania aplikacji należy użyć aplikacji Telegram. Osobiście polecam lżejszy odpowiednik – Telegram X.

Sklep z motywami dla Realme, czyli Theme Store – Telegram: Contact @RealmeSystemAppsUpdater.
Pobieranie następuje po wybraniu ikony przy nazwie aplikacji. W celu instalacji ponownie wybierz ikonę po ukończeniu pobierania się pliku.

Po uruchomieniu Theme Store widzimy stronę początkową, na której wybieramy „Zgadzam się. Kontynuuj”.

Teraz naszym oczom ukazuje się sklep z motywami od Realme. Jak widzimy mamy do wyboru kilka elementów.

Elementy przez nas już wybrane i zastosowane widzimy w zakładce „Ja” (prawy dolny róg), a następnie „Moje zasoby”.

Theme Store – Polecane

Na pierwszym ekranie zostają pokazane nam polecane przez Realme czcionki itp. Możemy skorzystać z ich propozycji, lub przejść do konkretnych kategorii lub użyć wyszukiwarki na górze aplikacji i znaleźć to czego szukamy.

Theme Store – Motywy

W tej kategorii widzimy motywy, które w większości zmieniają każdy aspekt wyglądu systemu. Wszystko zależy od autora, jaki motyw stworzył.

Niestety dopiero po zastosowaniu motywu zobaczymy, co motyw w sobie zawiera. Brakuje listy zmian w danym motywie.

Możemy wybrać co ma zostać standardowe, a co ma zostać zmienione z elementu motywu. Niestety dokonamy tego dopiero po zastosowaniu motywu. Trochę inaczej niż logika podpowiada.

Theme Store – Czcionki

Drugą z kategorii personalizacji wyglądu systemu są czcionki. Uwaga, nie wszystkie zawierają Polskie znaki, trzeba przetestować.

Czcionek jest cała masa.

Theme Store – Tapety

Następnie mamy tapety, które są większością naszego smartfona. Do wyboru, do koloru.

Theme Store – Animowane tapety

Co ciekawe, mamy tutaj do wyboru nawet animowane tapety. Aby je zastosować, musimy zainstalować dodatek systemowy. Zostanie pokazany odpowiedni komunikat.

To faktycznie działa, aż jestem w szoku.

Theme Store – Dzwonki wideo

Gdyby komuś było za mało jak tapety zwykłe i animowane, czcionki to jeszcze mamy dzwonki wideo.

W celu poprawności działania tego elementu musimy zezwolić aplikacji na dostęp do kilku elementów systemu i zezwolić na kilka innych uprawnień – postępuj według wskazówek na ekranie.

Theme Store – Ikony

Nie ma takiej kategorii. W celu wyboru ikon musimy zainstalować motyw, który będzie miał na screenie interesujące nas ikony, a później zmieniać inne elementy wyglądu systemu.

Nie jest to tak uciążliwe jak może się wydawać, ale zajmuje mimo wszystko więcej czasu.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Nie zapomnij zostawić komentarza!x
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    RODO
Kontakt
ROZUMIEM