Pogorszenie zdjęć w nowej aplikacji Aparatu (Android 13) – Realme 9 Pro +

Android 13 i aplikacje, które producenci smartfonów dostosowują pod ten system, nie zawsze są idealne. Tak stało się w przypadku nowej wersji aplikacji aparatu w chyba najpopularniejszym fotograficznym smartfonie Realme, mowa tutaj o Realme 9 Pro +.

Nowa wersja aplikacji aparatu w Realme

Wiele ludzi w sieci ma zastrzeżenia co do jakości zdjęć, jakie wykonuje Realme 9 Pro +. Problem tyczy się nowej wersji aplikacji aparatu, która zagościła wraz z aktualizacją smartfona do Androida 13.

Zdjęcia wychodzą zbyt kontrastowe, a szumy są na różnym poziomie (raz tzw. mydło, a raz zbyt ostro).

Na ogół nowości cieszą, niestety nie w tym przypadku. Często można gołym okiem bez specjalnych testów dostrzec, iż niektórzy producenci przypadkowo pogarszają osiągi niektórych elementów w swoich starszych smartfonach wraz z nową wersją oprogramowania. Nie jest tajemnicą, iż ludzie mają kupować nowe, często droższe sprzęty. Dlatego piszę o przypadkowym pogorszeniu osiągów czy jakości zdjęć starszych smartfonów 😉

Może chińska korporacja BBK Electronics zrehabilituje się i pokaże, iż nowa wersja aplikacji aparatu dorówna starszej czy nawet GCam lub LMC.
GCam? LMC? Tak, są bardzo dobrej jakości alternatywy standardowej aplikacji aparatu – Lepsze zdjęcia w Realme 9 Pro +

Powrót do starszej wersji Aparatu

Jeśli chcemy pozostać przy standardowej aplikacji aparatu, najlepszym obecnie rozwiązaniem jest wrócenie do starszej wersji w celu uzyskania z powrotem bardzo dobrej jakości zdjęć.

Nie jest to trudna czynność, ponieważ wystarczy wyszukać w sieci Realme Camera V3.419.30 dla Realme UI 5.0. Po znalezieniu wystarczy pobrać plik i zainstalować bez żadnych konsekwencji. Zawsze można tę operację cofnąć, przywracając standardową (nowszą) wersję aplikacji.

Jeśli ktoś boi się pobrania niebezpiecznego pliku, odsyłam do sprawdzonych linków:
romprovider.com
telegram.me

Tylko tyle, albo aż tyle.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Informacje zwrotne w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
2
0
Nie zapomnij zostawić komentarza!x
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    RODO
Kontakt
ROZUMIEM