Usuwanie „Codzienne tapety” czyli „Karuzela tapet”

Xiaomi posiada w swoim asortymencie wiele aplikacji, które ułatwiają i usprawniają pracę na urządzeniu. Jednakże zdarzają się i takie, których mało kto chce, denerwują i powodują białą gorączkę.

Jedną z aplikacji nielubianych przez użytkowników Xiaomi są „Codzienne tapety” czy „Karuzela tapet”. Oczywiście są użytkownicy, którzy tolerują ten element systemu, jednakże na forach i grupach można zaobserwować niechęć do tego elementu systemu. Dodam tylko, iż warto spojrzeć na wątek Tapety żywe i statyczne z MIUI 13.

Codzienne tapety, czyli karuzela tapet

Dwie nazwy, jakimi użytkownicy się posługują, a jednak tyczy tego samego. Tak czy inaczej, jest to aplikacja w systemie Xiaomi, która nie są mile widziana. Nie ma żadnego problemu w odinstalowaniu ich, a jednak wszędzie ludzie pytają jak się tego pozbyć. Więc postanowiłem napisać osobny wątek z tym jak się ich pozbyć.

Zaczynamy działać, bez obaw. Jest to proste.

Odinstaluj Codzienne tapet/Karuzela tapet (Mi Wallpaper Carousel) – Sklep Google

Pierwszym i chyba najprostszym sposobem jest uruchomienie adresu sklepu Google, gdzie będzie widnieć „Odinstaluj”.

Czyli wchodzimy do sklepu Google odpowiedniej aplikajci – Mi Wallpaper Carousel i klikamy „Odinsgtaluj”.

Odinstalowanie Codzienne tapet/Karuzela tapet (Mi Wallpaper Carousel) – Konsola ADB

Tutaj nie będę od nowa pisał czy kopiował już napisanego poradnika. Odpowiedni poradnik jak usuwać „nieusuwalne” znajdziesz pod nazwą – Usuwanie systemowych aplikacji Android.

Jedynie dodam, iż odinstalować musisz pakiet com.miui.android.fashiongallery

To tyle.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Nie zapomnij zostawić komentarza!x
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    RODO
Kontakt
ROZUMIEM